Przepychanie WC Warszawa

Nieszczelna instalacja? Przepełnione szambo? Zapchana rura? Cieknący kran? Awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej może się przytrafić każdemu. A kiedy już do niej dojdzie, pomoże Ci profesjonalne pogotowie kanalizacyjne Charlie Tango, oferujące usługi WUKO w Warszawie i okolicy!

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów pogotowie kanalizacyjne Charlie Tango oferuje pomoc o każdej porze dnia i nocy – zgłoszenia awarii przyjmujemy przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Nasz telefon dyżurny jest czynny w niedziele i święta, a Zespół Serwisantów gotowy do pracy już w kwadrans po przyjęciu zgłoszenia.

Co oferuje nasze pogotowie kanalizacyjne?

Na co dzień specjalizujemy się w odbiorze nieczystości płynnych. Dzięki temu jako pogotowie kanalizacyjne możemy świadczyć znacznie szerszy wachlarz usług niż nasza konkurencja. Obok usuwania nieszczelności instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz ciśnieniowego udrażniania rur oferujemy szereg usług hydraulicznych (w tym przepychanie WC), a także świadczone doraźnie usługi asenizacyjne. Niezależnie od pory dnia i nocy jesteśmy w stanie usunąć praktycznie każdą awarię – od cieknącego kranu, przez niedrożną rurę odpływową, aż po problem z przepełnionym szambem. Dodatkowo oferujemy także czyszczenie i udrażnianie kanalizacji deszczowych.

Kto może skorzystać z pomocy pogotowia kanalizacyjnego Charlie Tango?

Siedzibą pogotowia Charlie Tango jest Józefów. Przyjmujemy zgłoszenia incydentów oraz awarii instalacji wodno-kanalizacyjnych z terenu całej miejscowości, a także z terenu innych miast. Z naszej pomocy korzysta więc nie tyko Józefów, ale również Otwock i miasto stołeczne Warszawa. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa oraz instytucje. Przeprowadzamy naprawy w obiektach podłączonych do sieci kanalizacyjnej oraz budynkach wyposażonych we własne zbiorniki asenizacyjne. Obsługujemy kanalizacje sanitarne i deszczowe, a także instalacje przemysłowe.

Na Państwa zgłoszenia czekamy od numerem telefonu +48 663 822 300.