Wywóz nieczystości płynnych

Wywóz nieczystości płynnych

Zapewniamy realizacje usług w ciągu jednego dnia!

Odbiór nieczystości płynnych

Usługi asenizacyjne polegają na opróżnianiu szamb oraz innych zbiorników z nieczystości płynnych, które za pomocą specjalistycznych pojazdów asenizacyjnych (nazywanych powszechnie szambowozami) są wywożone do oczyszczalni ścieków. Usługi asenizacyjne obejmują zarówno wywóz nieczystości ciekłych z szamb przydomowych, jak i zakładów produkcyjnych i gospodarstw rolnych.

Ze względów sanitarnych oraz funkcjonalnych wywóz nieczystości płynnych zaleca się przeprowadzać raz w tygodniu. Zalecenie to dotyczy także bezodpływowych zbiorników przydomowych. Regularne opróżnianie szamba to gwarancja bezpieczeństwa użytkowanej instalacji, a zarazem pewność, iż nie spotka nas żadna nieprzyjemna niespodzianka ze strony przepełnionego zbiornika.

Wywóz nieczystości płynnych

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie odbioru i wywozu nieczystości płynnych z terenu obiektów mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Nasza oferta obejmuje zarówno oczyszczanie szamba, jak i opróżnianie innych zbiorników. W zależności od Państwa potrzeb możemy zaproponować m.in.:

  • obsługę przydomowych zbiorników asenizacyjnych różnego typu (popularnych szamb),
  • wypompowywanie nieczystości z przydomowych oczyszczalni ścieków,
  • wypompowywanie wody z kałuż,
  • wypompowywanie wody z piwnic,
  • odbiór nieczystości z basenów i dużych oczek wodnych,
  • opróżnianie zbiorników z bentonitu.

Dodatkowo oferujemy kompleksową obsługę zbiorników asenizacyjnych, w ramach której zajmujemy się:

  • montażem czujników poziomu nieczystości (tzw. czujniki pełnego szamba),
  • uszczelnianiem zbiorników na nieczystości płynne,
  • pogłębianiem szamb.

Klientów zainteresowanych usługami związanymi z odbiorem i wywozem nieczystości zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Działamy na terenie miasta Józefów, Wiązowna oraz okolicznych miast i miejscowości takich jak czy Wesoła. Z naszych usług korzysta m.in. Otwock, Józefów oraz Rembertów i miasto stołeczne Warszawa.

Charlie Tango – odbiór nieczystości płynnych dostosowany do Twoich potrzeb

Jesteśmy elastyczni. Oferowane usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Naszych Klientów, zapewniając wywóz nieczystości w najdogodniejszych dla nich terminach. Dla większego komfortu wywóz nieczystości możemy przeprowadzić pod nieobecność domowników, a po wcześniejszym ustaleniu także w dni wolne od pracy i święta.

W zależności od Państwa potrzeb oferujemy możliwość nawiązania stałej współpracy, w ramach której gwarantujemy regularny odbiór nieczystości płynnych zgodnie z określonym wcześniej harmonogramem oraz możliwość regularnego czyszczenia zbiornika, co znacząco podnosi bezpieczeństwo i komfort jego użytkowania. Oferujemy dogodne warunki współpracy oraz konkurencyjne ceny.

Zainteresowany?

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz jakieś pytania dotyczące naszych usług to serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza na naszej stronie.