WUKO udrażnianie i czyszczenie – Warszawa

WUKO udrażnianie i czyszczenie – Warszawa

Posiadamy profesjonalne samochody WUKO!

Oczyszczanie szamba

Czyszczenie szamba to usługa powszechnie mylona z odbiorem i wywozem nieczystości płynnych z przydomowych zbiorników asenizacyjnych i oczyszczalni ścieków. Tymczasem w praktyce oczyszczanie szamba polega przede wszystkim na przywracaniu drożności zapchanym rurom, a także oczyszczaniu zbiorników bezodpływowych z osadów, które obok powodowania nieprzyjemnego zapachu stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia użytkowników zbiornika.

Czyszczenie szamba – rury odpływowe

W toku użytkowania instalacji wodno-kanalizacyjnej nieczystości osadzające się wewnątrz rur odpływowych stopniowo zmniejszają ich drożność, co w utrudnia, a w skrajnych przypadkach uniemożliwia odprowadzanie nieczystości do zbiornika. Interwencyjnie w takich przypadkach można zastosować ciśnieniowe udrażnianie rur. Jednak nie jest to rozwiązanie zalecane na dłuższą metę.

Czyszczenie szamba – oczyszczanie zbiornika bezodpływowego

Po opróżnieniu zbiornika z nieczystości płynnych na jego ściankach pozostaje osad, który – podobnie jak same nieruchomości – podlega naturalnym procesom rozkładu. Stosowane w zbiornikach asenizacyjnych środki tylko częściowo niwelują problem narastającego stopniowo zanieczyszczenia zbiornika. Dlatego użytkownikom przydomowych szamb i oczyszczalni ścieków zaleca się zleca się regularne oczyszczanie szamba. Zabieg ten nie tyko poprawia komfort użytkowania zbiornika niwelując przykry zapach dobywający się z rur odpływowych, ale przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo instalacji, w której nie namnażają się bakterie.

Ciśnieniowa metoda czyszczenia WUKO – na czym polega?

WUKO to jedna z chętnie wykorzystywanych przez nas metod czyszczenia kanalizacji, która wyróżnia się szybkim i skutecznym działaniem, przynosząc zadowalające efekty. Polega na udrażnianiu rur metodą ciśnieniową, a swoją nazwę wzięła od profesjonalnych pojazdów wyposażonych w pompę, których zadaniem jest tłoczenie wody pod ogromnym ciśnieniem. WUKO to wyjątkowo skuteczna technika, która niesie za sobą wiele zalet – między innymi nie wymaga stosowania toksycznych środków chemicznych, dzięki czemu jest nieinwazyjna i w pełni bezpieczna zarówno dla domowników, jak i środowiska naturalnego. Jest też łatwo dostępna i nieskomplikowana – polega na wprowadzeniu do rur specjalnego węża, który tłoczy wodę pod wysokim ciśnieniem, wypłukując wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia oraz usuwając zatory. Nieczystości są następnie odprowadzane do oddzielnego zbiornika, który znajduje się w samochodzie, a domownicy mogą cieszyć się sprawnie działającym systemem odprowadzającym wodę

Charlie Tango – zakres oferowanych usług

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie:

  • czyszczenia kanalizacji sanitarnych i deszczowych,
  • czyszczenia osadników i separatorów,
  • czyszczenia przydomowych oczyszczalni ścieków,
  • czyszczenia i obsługi przepompowni ścieków,
  • czyszczenia rurociągów technologicznych i przepustów.

Pracujemy na nowoczesnym i kompaktowym sprzęcie, dzięki czemu z łatwością docieramy do trudnodostępnych miejsc. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych takich jak kamera TV możemy szybko i efektywnie zweryfikować szczelność instalacji, jak również zdiagnozować powód usterki.

Działamy na terenie miasta Józefów oraz okolicznych miejscowości. Z konkurencyjnych usług Charlie Tango korzysta m.in. Warszawa, Otwock, Mińsk Mazowiecki. Klientów zainteresowanych zleceniem rutynowej kontroli instalacji wraz z oczyszczaniem szamba zachęcamy do kontaktu. Działamy również jako całodobowe pogotowie kanalizacyjne.

Zainteresowany?

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz jakieś pytania dotyczące naszych usług to serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza na naszej stronie.