Usługi hydrauliczne

Usługi hydrauliczne

Realizujemy usługi udrażniania kanalizacji!

Usługi hydrauliczne to nasza specjalność. Świadczymy je na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom zróżnicowanych klientów Charlie Tango oferuje szerokie spektrum usług hydraulicznych – do prac instalacyjnych, przez usuwanie awarii, aż po obsługę zbiorników asenizacyjnych i przydomowych oczyszczalni ścieków. Wyróżnia nas szybkość i skuteczność działania, niezależnie od tego czy wykonujemy zaplanowane prace instalacyjne czy identyfikujemy przyczynę zgłoszonej przez klienta awarii.

Przepychanie rur Warszawa i okolice, ciśnieniowe udrażnianie rur

Jedną z najczęściej zgłaszanych awarii jest niedrożność instalacji odpływowej. W trakcie normalnego użytkowania instalacji rury odpływowe w zlewach, umywalkach, kabinach prysznicowych i wannach często ulegają zapchaniu. Ich drożność można przywrócić poprzez ciśnieniowe udrażnianie rur. Ciśnieniowe udrażnianie rur to zabieg polegający na przepychaniu rur kanalizacyjnych wodą tłoczoną do instalacji pod dużym ciśnieniem. Podczas wtłaczania wody nieczystości i zanieczyszczenia osadzające się na ścianach rur zostają rozbite i skutecznie usunięte, co przywraca całkowitą drożność instalacji. W odróżnieniu od mechanicznego przepychania rur metodą ciśnieniową jesteśmy w stanie dotrzeć do zatoru niezależnie od miejsca jego położenia. Dodatkową zaletą ciśnieniowego przepychania rur jest aspekt ekologiczny – w procesie udrażniania kanalizacji wykorzystuje się wyłącznie wodę.

Ciśnieniowe udrażnianie rur to jedna z naszych specjalności. Usługi, takie jak przepychanie rur metodą ciśnieniową na co dzień świadczmy na terenie miasta Warszawa pomagając zarówno klientom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, który umożliwia nam bezpieczne ciśnieniowe przepychanie kanalizacji. Udrażnianie rur przy zastosowaniu nowoczesnych metod i technik jest nie tylko o wiele bardziej skuteczne niż mechaniczne przepychanie rur, ale przede wszystkim o wiele bardziej bezpieczne dla instalacji. Dlatego wszędzie tam, gdzie możliwe jest zastosowanie akurat tej metody na przepychanie kanalizacji polecamy Klientom udrażnianie kanalizacji ciśnieniowe.

Zakres usług hydraulicznych

Charlie Tango oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług hydraulicznych. Na potrzeby Naszych Klientów:

  • zajmujemy się ciśnieniowym i mechanicznym udrażnianiem rur,
  • sprawdzamy szczelność kanalizacji,
  • montujemy urządzenia podłączane do instalacji wod.-kan.,
  • wykonujemy ciśnieniowe próby instalacji wodnych,
  • serwisujemy przepompownie ścieków,
  • usuwamy awarie – działamy jako całodobowe pogotowie kanalizacyjne.

W swojej pracy korzystamy z zaawansowanych technologicznie rozwiązań, m.in. kamer i pojazdów asenizacyjnych, dzięki czemu możemy zaoferować najwyższą jakość obsługi nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. To szczególnie istotne w przypadku, kiedy niezbędne jest fachowe przepychanie rur. Ciśnieniowe udrażnianie rur wymaga bowiem dostępu do odpowiednich urządzeń, którymi nie dysponuje każdy hydraulik oferujący przepychanie kanalizacji na terenie miasta Warszawa.

Do skorzystania z usług Charlie Tango zachęcamy przede wszystkim klientów z terenu miasta Józefów – to tutaj mamy swoją siedzibę – oraz okolicznych miejscowości. Usługi hydrauliczne świadczymy na terenie miasta Warszawa, Otwock, Mińsk Mazowiecki oraz pomniejszych miejscowości. Współpracujemy z klientami indywidualnym, przedsiębiorstwami i instytucjami obsługując domowe i przemysłowe instalacje wodno-kanalizacyjne. Obok usług hydraulicznych świadczymy również kompleksowe usługi asenizacyjne, takie jak odbiór nieczystości płynnych i czyszczenie szamba.

Zainteresowany?

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz jakieś pytania dotyczące naszych usług to serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza na naszej stronie.