Usługi hydrauliczne

Usługi hydrauliczne

Realizujemy usługi udrażniania kanalizacji!

Usługi hydrauliczne to nasza specjalność. Świadczymy je na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom zróżnicowanych klientów Charlie Tango oferuje szerokie spektrum usług hydraulicznych – do prac instalacyjnych, przez usuwanie awarii, aż po obsługę zbiorników asenizacyjnych i przydomowych oczyszczalni ścieków. Wyróżnia nas szybkość i skuteczność działania, niezależnie od tego czy wykonujemy zaplanowane prace instalacyjne czy identyfikujemy przyczynę zgłoszonej przez klienta awarii.

Przepychanie rur Warszawa i okolice, ciśnieniowe udrażnianie rur

Jedną z najczęściej zgłaszanych awarii jest niedrożność instalacji odpływowej. W trakcie normalnego użytkowania instalacji rury odpływowe w zlewach, umywalkach, kabinach prysznicowych i wannach często ulegają zapchaniu. Ich drożność można przywrócić poprzez ciśnieniowe udrażnianie rur. Ciśnieniowe udrażnianie rur to zabieg polegający na przepychaniu rur kanalizacyjnych wodą tłoczoną do instalacji pod dużym ciśnieniem. Podczas wtłaczania wody nieczystości i zanieczyszczenia osadzające się na ścianach rur zostają rozbite i skutecznie usunięte, co przywraca całkowitą drożność instalacji. W odróżnieniu od mechanicznego przepychania rur metodą ciśnieniową jesteśmy w stanie dotrzeć do zatoru niezależnie od miejsca jego położenia. Dodatkową zaletą ciśnieniowego przepychania rur jest aspekt ekologiczny – w procesie udrażniania kanalizacji wykorzystuje się wyłącznie wodę.

Ciśnieniowe udrażnianie rur to jedna z naszych specjalności. Usługi, takie jak przepychanie rur metodą ciśnieniową na co dzień świadczmy na terenie miasta Warszawa pomagając zarówno klientom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, który umożliwia nam bezpieczne ciśnieniowe przepychanie kanalizacji Warszawa. Udrażnianie rur przy zastosowaniu nowoczesnych metod i technik jest nie tylko o wiele bardziej skuteczne niż mechaniczne przepychanie rur, ale przede wszystkim o wiele bardziej bezpieczne dla instalacji. Dlatego wszędzie tam, gdzie możliwe jest zastosowanie akurat tej metody na przepychanie kanalizacji polecamy Klientom udrażnianie kanalizacji ciśnieniowe.

Przepychanie wc Warszawa

Przepychanie wc Warszawa to jedna z najczęściej wykonywanych przez nas usług. Istnieje wiele czynników, które przyczyniają się do zapchania odpływów i zablokowania rur. Często przyczyną takiego stanu są różnego rodzaju zanieczyszczenia, takie jak włosy, resztki mydła, ziemia, a nawet zbyt duża ilość papieru toaletowego. Przepychanie wc nie jest skomplikowanym procesem, ale niezbędny jest do tego specjalistyczny sprzęt. W zależności od sytuacji i budowy systemu kanalizacyjnego, używamy dwie metody – wysokociśnieniową oraz mechaniczną. Duże doświadczenie i profesjonalny sprzęt pozwalają nam podejść kompleksowo do tego zadania, aby szybko i sprawnie rozwiązań problem, a tym samym przywrócić domownikom komfort. Jeżeli więc zauważasz, że z Twoją kanalizacją dzieje się coś niedobrego, skontaktuj się ze specjalistami – najczęściej domowe sposoby okazują się nieskuteczne, a nawet mogą okazać się niebezpieczne dla domowników. Natomiast my dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który umożliwia profesjonalne czyszczenie każdego wc .

Udrażnianie rur – szybko i profesjonalnie

Zatkane rury to bolączka nie jednego właściciela domu lub mieszkania. Jeżeli zauważasz, że woda w Twojej umywalce, wannie czy toalecie przestaje spływać lub dzieje się to bardzo wolno, prawdopodobnie doszło do zatkania rury. W takiej sytuacji masz do wyboru dwa sposoby – możesz samemu zająć się ich udrażnianiem, co bez odpowiedniego doświadczenia i sprzętu potrafi być bardzo pracochłonne, a nawet niebezpieczne albo też skorzystać z pomocy profesjonalistów. Dlaczego to drugie rozwiązanie jest o wiele lepsze? Zlecając nam udrażnianie rur w swoim domu, możesz być pewny, że cały proces przebiegnie szybko i sprawnie, bez niepotrzebnych komplikacji. Tego rodzaju prace to dla nas codzienność, dlatego od razu jesteśmy w stanie sprawdzić, co jest przyczyną problemu i opracować skuteczny plan działania, a następnie dobrać najlepszą metodę do danej sytuacji.

Zakres usług hydraulicznych

Charlie Tango oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług hydraulicznych. Na potrzeby Naszych Klientów:

  • zajmujemy się ciśnieniowym i mechanicznym udrażnianiem rur,
  • sprawdzamy szczelność kanalizacji,
  • montujemy urządzenia podłączane do instalacji wod.-kan.,
  • wykonujemy ciśnieniowe próby instalacji wodnych,
  • serwisujemy przepompownie ścieków,
  • usuwamy awarie – działamy jako całodobowe pogotowie kanalizacyjne.

W swojej pracy korzystamy z zaawansowanych technologicznie rozwiązań, m.in. kamer i pojazdów asenizacyjnych, dzięki czemu możemy zaoferować najwyższą jakość obsługi nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. To szczególnie istotne w przypadku, kiedy niezbędne jest fachowe przepychanie rur. Ciśnieniowe udrażnianie rur wymaga bowiem dostępu do odpowiednich urządzeń, którymi nie dysponuje każdy hydraulik oferujący przepychanie kanalizacji na terenie miasta Warszawa.

Do skorzystania z usług Charlie Tango zachęcamy przede wszystkim klientów z terenu miasta Józefów – to tutaj mamy swoją siedzibę – oraz okolicznych miejscowości. Usługi hydrauliczne świadczymy na terenie miasta Warszawa, Otwock, Mińsk Mazowiecki oraz pomniejszych miejscowości. Współpracujemy z klientami indywidualnym, przedsiębiorstwami i instytucjami obsługując domowe i przemysłowe instalacje wodno-kanalizacyjne. Obok usług hydraulicznych świadczymy również kompleksowe usługi asenizacyjne, takie jak odbiór nieczystości płynnych i czyszczenie szamba.

Zainteresowany?

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz jakieś pytania dotyczące naszych usług to serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza na naszej stronie.